Меню Закрити

Корпоративи

Пейнтбол для корпоративних клієнтів

пейнтбол на корпоративном празднике

Мудрі та досвідчені керівники знають, що люди, які працюють у їхній компанії – це найважливіший економічний та стратегічний ресурс, і лояльність співробітників до фірми дуже важлива. Одним із методів підвищення лояльності персоналу та згуртування колективу є так звані корпоративні заходи.
За відносно невеликих витрат, корпоративні свята дають колосальний результат: підвищується працездатність та самовіддача людей, збільшується згуртованість колективу, співробітникам дається необхідна емоційна та фізична розрядка, а проаналізувавши поведінку співробітників, не скутих рамками виробничих відносин, досвідченими менеджерами з персоналу легко виявляються лідери. робочих груп (це вже Teambuilding).
Пейнтбол ідеально підходить для корпоративних заходів, що переслідують описані вище цілі, а не просто рясні застілля.

Звернувшись до нашого пейнтбольного клубу з метою організувати корпоративний захід, Ви оціните наш досвід, професіоналізм, індивідуальний підхід, грамотне планування свята, увагу до деталей та Ваших побажань.

Корпоративный турнир по пейнтболу

Як це все відбувається: від першого телефонного дзвінка до пейнтбольного клубу до вручення дипломів після ігор.

Вперше зіткнувшись з грою в пейнтбол, у більшості виникають питання – як і де відбувається гра, що для цього потрібно, чи безпечно грати в пейнтбол, з чого складається кулька, що потрібно з собою брати та інше.
Постараємось коротко описати основні моменти.

  • Замовлення гри відбувається у телефонному режимі або під час особистої зустрічі. У цей момент уточнюється дата та час проведення гри, кількість учасників, вибирається оптимальне місце проведення, обумовлюються додаткові послуги, наприклад ресторан виїзного обслуговування, музичний супровід, робота ведучого тощо, обумовлюється приблизний бюджет. Якщо, крім гри в пейнтбол, плануються додаткові розваги або організація фуршету/банкету, то складається графік проведення заходу.
  • У день проведення заходу Ви прибуваєте на обумовлене місце (до клубу або іншої території). Співробітники клубу видають гравцям форму, підбираючи її за розміром. Для жінок та дітей передбачені додатково захисні жилети. Форма одягається поверх одягу або замість нього в спеку. Взуття не видається, і організатори повинні попередити бажаючих грати заздалегідь, про те, що необхідно взяти з собою якесь спортивне взуття або черевики. Влітку непогано захопити із собою запасну футболку. Якщо гравці вирішують надягати форму, що видається поверх свого одягу, то це має бути одяг, який не обмежує рухів, в якому можна комфортно почуватися.
  • Коли всі граючі отримали форму і переодяглися, настає час проведення обов’язкового інструктажу. Під час інструктажу вам розкажуть правила техніки безпеки, як поводитися з маркером та маскою, деякі технічні дані та деталі. Суворе дотримання обумовлених правил забезпечить безпечну гру та задоволення від гри у пейнтбол.
  • Після інструктажу гравці поділяються на команди. Кожній команді видаються пов’язки певного кольору візуального відмінності команд. Якщо гра проводиться у вигляді турніру, можна вигадати кожній команді назву та вибрати капітана.
  • Наступний етап – заповнення заявки на участь в іграх та отримання спорядження: маркера, захисної маски, куль. Пейнтбольні кульки складаються з желатинової оболонки зовні та харчової фарби усередині. Фарба легко змивається водою, желатинова оболонка безвісти розчиняється після першого дощу.
  • Співробітники клубу – суддівська бригада або техперсонал – заправляють повітря в балони гравців та виводять команди на поле для хронографування (якщо є необхідність) та початку гри. Ігрові сценарії обумовлюються заздалегідь, а під час сценарних ігор кожна команда отримує лист із завданням чергової “місії”.
  • Суддівська бригада весь час гри перебуває поруч із гравцями, стежить виконання правил, зокрема. безпеки, надає допомогу при необхідності (маркер не стріляє, забув куди бігти і т.п.).
  • Якщо гра проводиться на стаціонарному майданчику клубу та/або у форматі турніру, ведеться ігровий рахунок, який після закінчення дозволяє визначити переможця. Ігрові раунди в цьому випадку тривають 3-5 хвилин, і кількість таких раундів може бути досить великою.
  • Після закінчення ігор можливе проведення урочистого нагородження переможців та учасників (можна замовити кубки, медалі, дипломи).
  • Позитивні яскраві незабутні враження від гри до пейнтболу збережуться в пам’яті учасників надовго :).

Що ще є у нашому пейнтбольному клубі “Фалькон”

Пейнтбол - это здорово! Победили все :) !


Крім ігрового майданчика, у нас є місця для пікніка на відкритому повітрі для теплої пори року, мангали, шампура, грати для гриля.
Для зимового часу обладнаний опалювальний павільйон, де можна без сорому розмістити до 40 осіб та новорічну ялинку :).

Є парковка для машин (включаючи великі автобуси, якщо приїжджаєте “централізовано”), санвузол, на території спорткомплексу “Льодовий стадіон” сауна та душові.
Наявність цифрового проектора та великого екрану дозволяє проводити семінари, навчання, майстер-класи, дивитися кінофільми та інше.

Великий парк обладнання, кваліфікований персонал, професіоналізм, а також наш багаторічний досвід дозволяють проводити заходи будь-якого масштабу та складності.
У результаті залишалися задоволені навіть команди, що програли 🙂

Перемог Вам у роботі та на пейнтбольних полях!
Чекаємо на Вас у нас у клубі!

корпоративные мероприятия с пейнтболом

Мудрые и опытные руководители знают, что люди, работающие в их компании – это важнейший экономический и стратегический ресурс, и лояльность сотрудников к фирме очень важна. Одним из методов повышения лояльности персонала и сплочения коллектива являются так называемые корпоративные мероприятия. 
При относительно небольших затратах, корпоративные праздники дают колоссальный результат: повышается работоспособность и самоотдача людей, увеличивается сплоченность коллектива, сотрудникам дается необходимая эмоциональная и физическая разрядка, а проанализировав поведение сотрудников, не скованных рамками производственных отношений, опытными менеджерами по персоналу легко выявляются лидеры и производится подбор рабочих групп (это уже Teambuilding). 
Пейнтбол идеально подходит для корпоративных мероприятий, преследующих описанные выше цели, а не просто обильное застолье. 

Подзвонити
Маршрут